نماشویی

این مقاله با عنوان نماشویی در اختیار شما همراهان عزیز قرار می گیرد تا شما بتوانید قبل از نماشویی ساختمانتان اطلاعات لازم و کاربردی داشته باشید. پس لطفا قبل از تماس با هر شرکت نماشویی ساختمانی این مقاله را بخوانید و اطلاعات درست را دریافت کنید تا درک بهتری از نماشویی ساختمان داشته باشید.

نماشویی چیست؟

نماشویی یا همان شستشوی نما ساختمان، یکی از خدمات نظافتی و زیباسازی ساختمان است که با استفاده از ابزار و مواد شوینده خاص قابل اجرا است.

کاربرد نماشویی

زیبایی یک ساختمان در اولین نگاه نما ساختمان است. نمای ساختمان اهمیت خاصی در زیبایی کوچه و خیابان دارد به شرطی که پر از جرم و کثیفی نباشد.

همه انسان ها دوست دار زیبایی و تمیزی هستند، تمیزی و پاکیزگی باعث احساس خوب و سرزندگی می شود، اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به این موضوع اهمیت می دهید و می خواهید نمای ساختمان خود را زیبا کنید با مشاوران ما تماس بگیرید.

اهمیت نماشویی ساختمان

ظاهر ساختمان اهمیت قابل توجهی در خرید و فروش دارد به طوری که اگر نمای ساختمان کدر، کثیف و پر از جرم باشد عمر ساختمان را چند سال بیشتر نشان می دهد و هیچ فردی دوست ندارد واحدی را خرید یا اجاره کند که ظاهر ساختمان چنگی به دل نمی زند.

با این تفاسیر ساختمان های قدیمی که در شهرهای بزرگ هستند برای فروش راحت تر و زیباتر کردن ظاهر ساختمان قطعا نیاز به نماشویی دارند چرا که با شرایط شهرهای بزرگ که باران های اسیدی می بارد و جرم و آلودگی بسیار بیشتر است پس انجام نماشویی برای این ساختمان ها اهمیت بسیار زیادی دارد.

شستشوی نما ساختمان در کمترین زمان

برای این که به صورت حرفه ای و تضمینی نمای ساختمان شما از هر آلودگی و جرمی پاکسازی شود، باید نماشویی انجام شود تیم ما در کوتاه ترین زمان نمای ساختمان شما را کاملا تمیز و زیبا می کند.

ما با دستگاه های بروز و با استفاده از طناب بدون نیاز به داربست و با صرف هزینه کم و در زمان بسیار کم نمای ساختمان شما را تمیز و درجه یک می کنیم.

روش های مختلف برای نماشویی ساختمان

در چند سال گذشته و در حال حاضر برخی از شرکت ها با استفاده از داربست نماشویی ساختمان را انجام می دهند که بسیار وقت گیر و هزینه بر است به این دلیل که هزینه اجاره و نصب داربست نیز وجود دارد، در صورتی که تیم ما با جدیدترین روش ها با راپل یعنی با استفاده از طناب در کوتاه ترین زمان بدون هزینه اضافی کار را تحویل کارفرما می دهیم و به لطف خدا تا به الان همه مشتریان از خدمات ما راضی بوده اند.

روش های دیگر شستشوی نما

تنها روش ما راپل یا همان استفاده از طناب و فقط واترجت نیست ما با توجه به شرایط و نوع ساختمان روش های مختلفی را انتخاب می کنیم تا با سرعت نما را شستشو دهیم، از جمله این روش ها:

  • شستشوی نما با استفاده از واترسندبلاست
  • نماشویی با دستگاه واترجت
  • نماشویی با دیسکلر
  • شستشوی نما با بالابر
  • نماشویی ساختمان با سیلیس
  • نماشویی با تی و ابر و مواد شوینده مخصوص

نماشویی با دستگاه واتر جت

دستگاه واترجت با استفاده از جریان پرفشار آب برای تمیز کردن  سطوح برای نظافت انجام می شود، به علت فشار زیاد آب تار عنکبوت گرد و خاک و هر چیز اضافی از سطوح به آسانی پاکسازی می شود.

با استفاده از این دستگاه، شستشوی نما با سرعت انجام می شود اما همانطور که در قسمت بالا گفته شد متخصص های تیم ما روش های مختلف شستشوی نما را با توجه به متراژ و تعداد طبقات ساختمان و همچنین میزان جرم و آلودگی تعیین می کنند یعنی این روش برای کلیه ساختمان ها انجام نمی شود.

شستشوی نما ساختمان با مواد دیسکلر

دیسکلر یکی از بهترین مواد برای شستشوی نما است این مواد یک رسوب زدای قوی است که با آب ترکیب می شود و به سطوح با دستگاه مخصوص به صورت یکنواخت اضافه می کنیم.

این مواد بسیار قوی و با خاصیت اسیدی می باشد و تمام جرم را به سرعت پاکسازی می کند اما این نکته را حتما در نظر بگیرید که اندازه ترکیب دیسکلر و آب به صورت دقیق انجام شود و بیش تر از اندازه مشخص شده در قسمت مورد نظر ریخته نشود.

نکته اساسی در مورد دیسکلر

یک نکته مهم در مورد دیسکلر که شاید برخی از افراد را دچار نگرانی کند، خاصیت اسیدی بودن این مواد است ممکن است به ذهن شما خطور کند که این مواد خاصیت اسیدی دارد و نما ساختمان ما را دچار خوردگی می کند، اما اصلا نگران این مورد نباشید سازنده دیسکلر این نکته را در نظر گرفته است و یک مواد حفاظت کننده به آن اضافه کرده است تا از خوردگی فلز و سنگ جلوگیری کند.

عدم نارضایتی از دیسکلر برای شستشوی ساختمان

به همین دلیل است که سال هاست از این مواد در صنعت استفاده می شود و هیچ نارضایتی اتفاق نیوفتاده است. پس اگر نما ساختمان رسوب زیادی داشته باشد با ترکیب درست و اصولی از این مواد به راحتی همه رسوب ها پاکسازی می شود.

نماشویی ساختمان با سیلیس

اصلی ترین کاربرد سیلیس برای از بین بردن لکه و جرم های سفت و سخت نما ساختمان است اما از این ماده کاربردی برای از بین بردن گچ و سیمان و مصالح ساختمانی که بیشتر در ساختمان های نوساز وجود دارد استفاده می شود. استفاده درست و کاربردی از این ماده به دلیل ترکیباتی که دارد برای نماهایی است که دارای خطوط و شیار هستند و برای نماهای طرح آجری انتخاب درستی است.

شستشوی نمای ساختمان و ایجاد ظاهر زیبا

در حالت کلی نماشویی ساختمان علاوه بر این که ظاهر نما ساختمان را زیباتر می کند، آلودگی هایی که در سطح نما ساختمان ایجاد می شود به مرور عمر نما را کم می کند را از بین میبرد. جرم ها و رسوب های نما باعث فرسوده شدن نما می شوند و هزینه اجرای دوباره نما بسیار بیشتر از شستشوی نما است به همین دلیل نماشویی صرفه اقتصادی دارد.

قیمت نماشویی ساختمان

برای اطلاع از قیمت نماشویی ساختمان با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید، مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند.

در صورت امکان بازدید حضوری انجام می شود و هزینه و زمان همچنین نوع مواد مورد استفاده اعلام می شود.

اگر شرایط بازید حضوری نباشد عکس و ویدیو نما ساختمان را به متخصص های ما بفرستید تا هزینه تقریبی اعلام شود.